Zespół Szkół nr 19

we Wrocławiu
 
Menu
Dla gimnazjalistów
Kalendarz szkolny

Nasze sukcesy

 

 

 

 

 

 

 

Oto osiągnięcia naszych uczniów.

Gratulujemy zwycięzcom, czekamy na sukcesy wszystkich biorących udział

w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.

Rok szkolny 2016/2017

Spotkanie z Mistrzyniami Olimpijskimi z Rio - wioślarkami Magdaleną Fularczyk-Kozłowską oraz Natalią Madaj

 

Tutaj sprawozdanie, galeria zdjęć oraz film ze spotkania

 

"Szkoły Dla Nadziei"

 

Nasza szkoła zwyciężyła w akcji "Szkoły Dla Nadziei" organizowanej przez Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" i w nagrodę mury naszej szkoły odwiedzi pani Martyna Wojciechowska. Akcja polegała na zbieraniu nakrętek, organizowaniu akcji charytatywnych, udziale w wolontariacie i korowodzie nadziei. "Korowód Nadziei" odbył się w sobotę 3 września i nasi przedstawiciele również w nim uczestniczyli.

Rok szkolny 2015/2016

"Destination Imagination"

 

Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli awans do Światowego Finału programu Destination Imagination, który odbędzie się w stolicy Chin. Podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności nasza kreatywna ekipa LOXI Team, kierowana przez panie Magdalenę Wesołowska-Rańdę oraz Urszulę Pacurę, zajęła II miejsce oraz zdobyła nagrodę im. Grzegorzewskiego za najbardziej twórczą i unikatową scenografię oraz za pojazd, które tworzą nową jakość na scenie.

 

"eTwinning European Prizes 2016"

 

Nasz zeszłoroczny projekt eTwinning pt. Mirror, mirror… (koordynator: Iwona Jodłowska) zdobył I miejsce w Europie

w europejskim konkursie eTwinning w Brukseli.  Gratulujemy uczniom kl. 2B oraz 3R3, którzy w dniach 17-20 kwietnia 2016r. wyjadą do Brukseli, aby odebrać nagrodę i wziąć udział w warsztatach. 

 

"Zakręcona Szkoła

 

Nasza Szkoła zdobyła I miejsce w konkursie "Zakręcona Szkoła"

Przez cały ubiegły rok szkolny zbieraliśmy plastikowe nakrętki dla Fundacji "Na Ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" Uzbieraliśmy 690 kg. Jest to najlepszy wynik z wszystkich szkół średnich we Wrocławiu. Prezes Fundacji Pani Agnieszka Aleksandrowicz-Zdral przekazała na ręce przewodniczącej szkoły Aleksandry Gróbarczyk nagrodę - wykład Pana profesora Jana Miodka. 

 

Osiągnięcia indywidualne uczniów

Rok szkolny 2014/2015

  • Urszula Chełkowska - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia na ergometrze wioślarskim
  • Weronika Stoga - III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia na ergometrze wioślarskim
  • Konrad Jeżak - III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia na ergometrze wioślarskim
  • Katarzyna Rybicka, Joanna Indyka, Ewa Kurowska - I miejsce w elimicjach szkolnych konkursu SUDOKU
  • Krzysztof Data, Olga Urban, Łukasz Oleśniewicz - awans do finału konkursu matematycznego KO-MA
  • Paweł Całka - brązowy medal Mistrzostw Polski w Judo

 

 

Rok szkolny 2013/2014

  • Łukasz Maksymowicz - Mistrzostwo Szkoły w szachach
  • Edyta Dubaniowska - I miejsce w konkursie LOP

  • Dorota Malinowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym LOP

  • Roksana Fortuniak -wyróżnienie w konkursie plastycznym LOP

  • Mateusz Chodorski - wyróżnienie w konkursie fotograficznym  LOP

  • Kamila Palęcka - awans do finału Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS

 

 

Rok szkolny 2012/2013

  • Piotr Ostój - I miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w biegu na orientację
  • Joachim Iwaszczyszyn - II miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w biegu na orientację
  • Magdalena Świątecka  - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Dzieli nas pół wieku"

  • Aleksandra Wołłejko  - wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Dzieli nas pół wieku"

  • Paulina Wróbel -  II miejsce w konkursie plastycznym LOP

  • Edyta Dubaniowska -  wyróżnienie w konkursie LOP

  • Kamila Herner - I miejsce w II. Edycji Szkolnego Konkursu"Wyłaniamy szkolne talenty literackie" 
  • Paweł Pawliszko, Aleksandra Wołejko, Agata Rzepa, Dorota Puchała i Karolina Palińska awans do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS

  • Aleksandra Grenda - laureatka konkursu “Pokaż nam język” 
  • Witalij Orikhovski - srebrny medal w skokach na trampolinie w Ogólnopolskim Turnieju Trampoliny...więcej
  • Aleksander Radoman - III miejsce w Konkursie Matematycznego Origami Żuraw ...więcej
  • Łukasz Goriaczko - I miejsce w I Turnieju Scrabble "Marcowe Harce na Planszy"...więcej
  • Monika Słupska - III miejsce w I Turnieju Scrabble "Marcowe Harce na Planszy"
  • Krzysztof Walczak - zwycięzca Szkolnego Konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych 
  • Marcin Mucha i Łukasz Maksymowicz -I miejsce (ex equo) w Mistrzostwach Szkoły w Szachach...więcej
  • Urszula Chełkowska -III miejsce w 20. Otwartych Mistrzostwach Wrocławia na ergometrze wioślarskim...więcej
  • Paweł Pawliszko -III miejsce w Pucharze Polski w karate...więcej
  • Patryk Lewczuk - I miejsce w XVIII Jesiennych Turystycznych Regatach Długodystansowych...więcej
  • Adam Stolarczyk -II miejsce w IV Otwartym Pucharze Polski w judo...więcej
  • Damian Parka - III miejsce w IV Otwartym Pucharze Polski w judo...więcej
  • Rafał Dolejsz - ukończenie 30. Maratonu Wrocławskiego...więcej
  • Anna Bryk - IV miejsce w X Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy

 

Rok szkolny 2011/2012

  • Joachim Iwaszczyszyn - I miejsce w Licealiadzie w biegach na orientację...więcej
  • Piotr Ostój - II miejsce w Licealiadzie w biegach na orientację
  • Krystian Rogosz - I miejsce w szkole w wyciskaniu sztangi 
  • Wiktoria Kuryś - III miejsce na zawodach pływackich szkół ponadgimnazjalnych...więcej
  • Grzegorz Benc - I miejsce w szkole w Konkursie Kangur w kategorii Junior 2 
  • Piotr Nosal - I miejsce w szkole w Konkursie Kangur w kategorii Senior 1
  • Marta Grygiel - I miejsce w szkole w Konkursie Kangur w kategorii Senior 2
  • Zuzanna Taszycka - I miejsce w szkolnym konkursie literackim...więcej
  • Anna Makiej-Płaszczyca, Paulina Szerszeńska - awans do finału Dolnośląskich Mistrzostw w Sudoku
  • Alicja Czupta - wyróżnienie w V Konkursie Piosenki Angielskiej...więcej
  • Sławomir Dziadyk - I miejsce w szkole w tenisie stołowym
  • Aleksander Lipski - I miejsce w szkole w szachach
  • Marta Grygiel - finalistka konkursu "Pokonaj potwora z matmonitora"
  • Monika Sylwestrzak - wicemistrzyni Polski w taekwondo olimpijskim 
  • Anna Makiej-Płaszczyca - udział w Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza "Różewiczarnia"

 

Rok szkolny 2010/2011

  • Monika Sylwestrzak - mistrzyni Polski w taekwondo olimpijskim ... więcej
  • Adam Stolarczyk - I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Judo...więcej
  • Bartek Szyszkowski - I miejsce w szkolnym etapie konkursu "Pokaż nam język"
  • Alicja Czupta - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej 
  • Aleksander Radoman -II miejsce w Konkursie Origami Żuraw ...więcej
  • Joanna Moryń -I miejsce w konkursie „Anatomia i fizjologia człowieka”
  • Zuzanna Taszycka -III miejsce w kategorii literackiej konkursu „Piękno Przyrody”
  •  Katarzyna Stachurka, Mateusz Piasecki -udział w VI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę „Chemia a ekologia”
  • Anna Bryk, Karolina Bilkowska, Dorota Ozarowicz -udział w XI edycji Konkursu fotograficznego firmy Bayer – temat „Życie w lasach”
  • Tadeusz Łaszczych -I miejsce w konkurs TOP 10... więcej
  • Zuzanna Budkiewicz -finalistka okręgowa Olimpiady Biologicznej
  • Joanna Moryń-II miejsce w konkursie TOP 10
  • Joanna Gieża - wyróżnienie w konkursie „Czar miejsca/ Magia Przestrzeni” w kategorii: malarstwo
  • Agnieszka Benc- wyróżnienie w III Międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Dominika Zapiór w pierwszej dziesiątce we Wrocławiu w Olimpiadzie Wiedzy i HIV i AIDS
  • Jakub Bielski - Najlepszy Ekolog 2009/2010
  • Justyna Brzęcka  udział w konkursie „DRUGIE DNO H2O…czyli woda w moim mieście”
  • Jan Jakub Bielski - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Drapieżnikach ...zdjęcia
  • Joanna Skubisz-II miejsce w Konkursie Wiedzy o Drapieżnikach
  • Norbert Żukliński- I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Szkolny Poliglota"
  • Małgorzata Ostoja-Domaradzka II miejsce w II Międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej
  • Kamila Wierchowska - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Drapieżnikach
  • Mateusz Perliński- I miejsce w szkolnym konkursie na "Felieton z życia szkoły"
  • Marta Polak - udział w konkursie literackim organizowanym przez Festiwal Sztuki Młodzieży 
  • Mateusz Dawidziak  -najlepszy wynik w szkole w Konkursie matematycznym Oxford Plus
  • Michał Szumarski - najlepszy wynik w szkole w konkursie Alfik Matematyczny
  • Patryk Piechocki -najlepszy wynik w kategorii z klas I w konkursie Kangur
  • Samuel Szachjewicz -najlepszy wynik w szkole w kategorii klas II w konkursie Kangur
  • Andrzej Ignaszewski - najlepszy wynik w szkole w kategorii klas III w konkursie Kangur

 

Rok szkolny 2008/2009

  • Agnieszka Srokowska - finalistka okręgowa Olimpiady Biologicznej
  • Krzysztof Poros- II miejsce w Szkolnej debacie w języku angielskim
  • Michał Szumarski - wyróżnienie w konkursie Kwadratura Koła
  • Kamila Gigiel - I miejsce w konkursie "Dzień obserwacji chmur"
  • Anna Makiej-Płaszczyca -III miejsce w konkursie internetowym Matmix
  • Emilia Smolińska -Najlepszy Biolog
  • Monika Górska-I miejsce w konkursie "Płazy wokół nas"
  • Dariusz Falkiewicz -I miejsce w konkursie "Płazy i Gady Polski"
  • Dominika Śniegocka - w pierwszej dziesiątce konkursu recytatorskiego "A teraz wszystkie światła na mnie"
  • Dagmara Wrona - V miejsce w VI Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy
  • Ewa Borucka - udział w konkursie "Życie codzienne, kulturalne i społeczne na ziemiach zachodnich. Świadkowie historii 1956-1980"
  • M.Sycz, A.Prokosz -  udział w Olimpiadzie Wiedzy o Finansach
  • Mateusz Dawidziak - najlepszy wynik w szkole w kategorii klas I w konkursie Kangur
  • Tomasz Kierzkowski - najlepszy wynik w szkole w kategorii klas II w konkursie Kangur

 

 

Osiągnięcia w poprzednich latach

  • Izabela Ignatowicz - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Piękno tkwi w szczegółach" (2008)
  • Dominika Śniegocka- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim (2008)
  • Ewa Kwiatkowska - III miejsce w V Olimpiadzie Pierwszej Pomocy (2007/2008)
  • Paulina Sus - III miejsce w IV Olimpiadzie Pierwszej Pomocy (2006/2007)
  • Kaja Nowak - I miejsce we Wrocławiu w Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS2 (2006/2007)
  • Radosław Gil, Grzegorz Paśko, Paulina Sus - finaliści okręgowi Olimpiady Biologicznej (2007)
  • R.Onysyk - I miejsce w Międzyszkolnym konkursie językowym "Szkolny Poliglota"(2007) 
  • Izabela Ignatowicz- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Dzieli nas pół wieku" (2007)
  • Tomasz Musiała - etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2006)
  • Nikodem Mazur - finalista centralny Olimpiady Biologicznej (2006)
  • Nikodem Mazur -etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2006)
  • Joanna Jaworska, Joanna Szczepanik- finalistki okręgowa Olimpiady Biologicznej (2006)
  • Agata Bogusz - wyróżniona praca badawcza wytypowana do Europejskiego Konkursu Młodych Naukowców Unii Europejskiej (2005)
  • Agata Bogusz, Joanna Jaworska, Sylwia Michałowska, Joanna Szczepanik - Finalistki okręgowe Olimpiady Biologicznej (2005)
  • Agata Bogusz -etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2005)
  • Agata Bogusz, Sylwia Michałowska -Finalistki okręgowe Olimpiady Biologicznej (2004)
  • Adam Bułka -etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2004)
  • Agata  Bogusz- I miejsce w konkursie Parki Narodowe Polski (2004)
  • Agata Bogusz - finalistka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2003)
  • Sylwia Wojtasik - etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2003)
  • Agata Bogusz - I miejsce w konkursie Rośliny chronione w Polsce (2003)
  • M. Gabrielska, T. Sakowicz- konkurs Ssaki Polski (2002)
  • M. Ślusarska, M. Gabrielska- Konkurs Parki Krajobrazowe Dolnego Śląska (2001)
  • Dominik Mirowski - etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (2000)
Osiągnięcia zespołowe

Rok szkolny 2014/2015

 

  • I  miejsce  w Polsce w konkursie Nasz Projekt eTwinning 2015 za projekt "The Big Lie." 

  • I  miejsce  w Polsce w konkursie Nasz Projekt eTwinning 2015 za projekt "One world, one race" 

  • I miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w halowej piłce nożnej chłopców – 10 grudnia 2014 r.                                (Skład: Kacper Kaczmarek, Kuba Bohdanowicz, Michał Poznański (wszyscy 3 SP), Karol Stachowiak, Dawid Błachut, Damian Szaciło (wszyscy 3 SW), Piotr Kucharczyk, Paweł Kucharczyk, (obaj 2 SW), Mateusz Chodorski 2 B, Mateusz Drabicki 1 SP, a także: Przemysław Salamaga, Dawid Chaber, Patryk Hłobaż (wszyscy 3 SP - runda eliminacyjna), Łukasz Wiech 2 SW. Opiekun: mgr Wojciech Burzyński).

 

  • V miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – Olszyna, 9 października 2014 r.                                                                                                                                                 (Skład: Arek Stawiarski, Mateusz Cieślak, Kamil Kozieł (wszyscy 3 SP), Marcin Mirzyński 1 SW, Piotr Kucharczyk, Karol Kosik, Paweł Kucharczyk, Kacper Dobrowolski (wszyscy 2 SW), Sebastian Stawiarz 2 SP, Karol Stachowiak 3 SW oraz rezerwowy Krzysztof Denkiewicz z 1 SP. Opiekun mgr Tomasz Jęsiak).

 

  • I miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – 30 września 2014 r.       (Skład sztafety: Arek Stawiarski, Dawid Fudali(obaj 3 SP), Marcin Mirzyński 1 SW, Daniel Dudek 1 SP, Paweł Kucharczyk, Piotr Kucharczyk, Kacper Dobrowolski (wszyscy 2 SW), Karol Stachowiak 3 SW, Sebastian Stawiarz 2 SP, Mateusz Chodorski 2 B. Rezerwowy Karol Kosik 2 SW. Opiekun mgr Łukasz Szwiec).

 

 

Rok szkolny 2013/2014

  • LO XI -  wyróżnienie w konkursie na „Najlepiej pracujące koło LOP” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

  • Zespół działań praktycznych - Paweł Pawliszko z 2b i Emil Nonas z 3b oraz grupa wsparcia - Dorota Malinowska, Arleta Paczkowska i Małgorzata Balcerzak (wszystkie z 2b) - V miejsce w XI  Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy

 

Rok szkolny 2012/2013

 

  • LO XI - I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Ogólnopolskim  konkursie „Nasz projekt eTwinning – IX edycja 2013” Tytuł projektu: Picture yourself! Koordynator:  mgr Iwona Jodłowska

  • LO XI - II miejsce w konkursie na „Najlepiej pracujące koło LOP” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
  • Ewelina Chmielewska, Anja Borkowska, Monika Sylwestrzak- II miejsce na Dolnym Śląsku w tenisie stołowym...więcej
  • Reprezentacja szkoły w sztafetowych biegach przełajowych (p.Dolejsz, D.Fudali, A.Strzelczyk, A.Stawiarski, J.Iwaszczyszyn, P.Hłobaż, P.Sarnecki, M.Dzięgiel, D.Szaciło, P.Ostój, K.Kostrzewa, S.Sobecki) - VII miejsce w Mistrzostwach Wrocławia...więcej
  • Marcin Kopacki, Kinsberg Angelika, Palińska Karolina,Paluch Paweł - IV miejsce w X Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy
  • Marcin Kopacki, Kinsberg Angelika, Palińska Karolina,Paluch Paweł - IV miejsce w I Olimpiadzie "Asy zdrowia"

 

Rok szkolny 2011/2012

 

  • Klasy 2d, 2c - Zwycięzcy w konkursie eTwinning – projekt Picture yourself.
  • Reprezentacja szkoły w regatach na smoczych łodziach - II miejsce...więcej
  • Reprezentacja szkoły w piłce nożnej - II miejsce w Licealiadzie

    bramka - Karol Hornik - 1 D

    obrona - Piotr Mikuła 3 LP, Kamil Kostrzewa 1 A, Miłosz Maryniak 1 A, Marek Michalak 3 D

    pomoc - Dawid Krawczyk 3 LP, Maciej Matusik 1 A, Sławek Dziadyk 3 D, Dawid Krawczyk 3 LP

    atak - Piotrek Chodkiewicz 3 LP, Patryk Andrzejewski 1 A

    rezerwowi - Adam Stolarczyk 2 C, Kuba Skubiszewski 1 A, Adrian Borys 1 A, Adrian Markiewicz 1 D, Arek Matuszczak 2 A, Kuba Reklewski 1 A

  • Ewelina Chmielewska, Monika Sylwestrzak - III miejsce w finale Licealiady w tenisie stołowym...więcej
  • Reprezentacja szkoły w "Short-track" -II miejsce w Dolnośląskiej Licealiadzie
  • Reprezentacja szkoły w piłce nożnej  (W bramce: Marek Michalak, Karol Hornik, Jakub Reklewski;
    Obrona: Adam Stolarczyk, Adrian Borys, Piotr Mikuła, Tomek Sobolewski, Michał Twardak; Pomoc: Damian Izydorski, Maciej Matusik, Patryk Andrzejewski, Mateusz Starzyk, Sławomir Dziadyk, Jakub Skubiszewski; Atak: Piotr Chodkiewicz, Oskar Caliński, Arek Matuszczak)-- I miejsce w turnieju piłki nożnej w strefie Wrocław-Wschód w kategorii szkół ponadgimnazjalnych... zdjęcia
  • Reprezentacja szkoły w  piłce siatkowej dziewcząt - IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia
  • Alicja Czupta i Damian Worhacz -I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Niemieckojęzycznej Piosenki Świątecznej ... więcej
  • Marcin Kopacki i Krzysztof Zygadło- III miejsce w IX Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy
  • Piotr Janczyszyn i Przemysław Czapiński- V miejsce w IX WOPP

 

 

Rok szkolny 2010/2011

 

  • ZS nr 19 - I miejsce  w Polsce w rankingu ponad 100 szkół uczestniczących w Programie GLOBE ...więcej
  • Reprezentacja szkoły w piłce nożnej - I miejsce w Licealiadzie 
  • Reprezentacja szkoły w piłce nożnej - I miejsce w Mistrzostwach Wrocławia
  • Karolina Michalak i Aleksandra Kuczała- udział w I etapie Dolnośląskiego Konkursu Drużynowego z Chemii
  • Beata Kosewska, Anna Góźdź, Łukasz Sielicki i Adam Sielicki - I miejsce GLOBE GAMES 2011
  • Piotr Mikołajczyk, Maciej Warchoł, Mateusz Fitas, Adam Powstański, Marika Najwer - IX miejsce w finale Licealiady w Szachach ...więcej
  • III miejsce w Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • Ewelina Chmielewska, Monika Sylwestrzak, Anna Łupkowska (rezerwowa)- III miejsce -Finały Strefy Dolnośląskiej w Tenisie Stołowym ...więcej
  • Witold Weber i Piotr Babijczuk- I miejsce w VIII Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy .. więcej

 

Rok szkolny 2009/2010

 

  • ZS nr 19 - I miejsce w Polsce w rankingu szkół biorących udział w Programie GLOBE
  • Justyna Brzęcka, Mateusz Sitek, Łukasz Sielicki i Adam Sielicki- II miejsce w GLOBE GAMES 2010
  • Anna Góźdź, Aleksandra Trojan, Dominika Szuchnik. -I miejsce na szczeblu szkolnym w konkursie "Klasa ze snów"
  • V miejsce w Licealiadzie w szachach

Rok szkolny 2008/2009

 

  • ZS nr 19 - I miejsce w Polsce w rankingu szkół biorących udział w Programie GLOBE
  • Paulina Kusznik, Marta Głowacka, Michał Żychowski i Rafał Dolejsz  - I miejsce w GLOBE GAMES 2009
  • Bartosz Kaczmarczyk, Filip Bednarski) - I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej i Krótkich Form Scenicznych III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w piłce siatkowej dziewcząt
  • Śliwińska Aleksandra, Kędzia Renata, Klawińska Renata,- IV miejsce w VI Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy

 

Osiągnięcia w poprzednich latach

 

  • Dominika Śniegocka , Paweł Cybruch, Kornelia Farynowska, Marek Kwiatkowski- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej i Krótkich Form Scenicznych (2008)
  • Turczak Karolina, Lambert Monika, Farańska Agata, Nawrot Zuzanna - I miejsce w V Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy (2007/2008)

  • Szkolne Koło Pierwszej Pomocy - I miejsce w finale konkursu na najlepsze Szkolne Koło Pierwszej Pomocy (2007)
  •  Reprezentacja szkoły - II miejsce w Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt (2007/2008)

  • Reprezentacja szkoły - II miejsce  w Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt (2006/2007)
  • Reprezentacja szkoły - III miejsce w Licealiadzie w szachach (2006/2007)
  • Zadworny Bartłomiej, Przewdzięk Kamila, Ulińska Katarzyna, Pawliszko Robert - V miejsce w IV Olimpiadzie Pierwszej Pomocy (2006/2007)

  • Reprezentacja szkoły - II miejsce w w Licealiadzie w koszykówce dziewcząt (2006/2007)
  • Szalc Anna, Krynicka Kinga, Janicka Agnieszka, Szkup Łukasz, Liljana Jagoda - I miejsce w III Wrocławskiej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy (2005/2006)

  • Reprezentacja szkoły - III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w koszykówce chłopców (2002/2003)
  • Reprezentacja szkoły - II miejsce w Licealiadzie w lekkiej atletyce (2000/2001)

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )