Poprawkowy egzamin maturalny 2018

• dowód osobisty
  • kalkulator prosty
  • linijkę i cyrkiel
  • długopis z czarnym tuszem
Procedury maturalne

Procedury maturalne

docx12-04-2018[ Pobierz ]
23 kB

Prezentacja z procedur maturalnych min. instrukcja kodowania arkuszy

pptx12-04-2018[ Pobierz ]
2 905 kB
Harmonogram ustnej matury

W holu głównym, na tablicy naprzeciw wejścia do szkoły, wywieszony został harmonogram egzaminów ustnych. Prosimy uczniów klas III i absolwentów przystępujących do matury ustnej o zapoznanie się z nim.

Uwaga! Po klasyfikacji (26 kwietnia) mogą ulec przesunięciu godziny rozpoczęcia egzaminów ustnych (nie dzień egzaminu, tylko godzina wejścia na salę egzaminacyjną).

Prosimy o ponowne sprawdzenie godziny rozpoczęcia egzaminu najlepiej w przeddzień, albo stawienie się na egzamin odpowiednio wcześniej (przynajmniej o godzinę).

W przypadku jakichkolwiek trudności z dotarciem na egzamin - należy niezwłocznie zawiadomić dyrekcję szkoły.

Odbiór kopii deklaracji dla absolwentów

Prosimy absolwentów

o zgłaszanie się

po odbiór kopii

deklaracji maturalnych

od 15.02.2018

w sekretariacie szkolnym.

Deklaracje maturalne

Deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego:

• do 30 września (tzw. deklaracje wstępne) składają obecni trzecioklasiści oraz absolwenci przystępujący do matury po raz pierwszy;
  • do 7 lutego (tzw. deklaracje ostateczne) składają wszyscy (tzn. trzecioklasiści i absolwenci)

Uwaga absolwenci!

• Deklaracja przystąpienia do egzaminu maturalnego dostarczana do szkoły w powyższych terminach musi być wydrukowana, uzupełniona i odręcznie podpisana.
  • Deklaracji nie trzeba składać osobiście - może to zrobić rodzic lub kolega;
Komunikaty CKE dotyczące egzaminu maturalnego 2018
opis dokumentutypdata

Harmonogram egzaminów maturalnych w terminie głównym, dodatkowym i poprawkowym

pdf15-09-2017[ Pobierz ]