Konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w szkolnym fotograficznym konkursie ekologicznym

NATURA  A  KULTURA

W ramach realizacji zadań naszego szkolnego projektu Comenius e-Nature TRAIL through Europe wszystkie klasy pierwsze i drugie wykonają instalacje artystyczne pod tytułem NATURA A KULTURA. Ilustrować będą one skutki bezmyślnego zaśmiecania otaczającej nas przyrody. Instalacje te znajdą się na szkolnym patio. Zapraszamy do ich obejrzenia
i włączenia się do konkursu podczas Drzwi Otwartych 4 kwietnia 2014 r.

Wybierz najciekawszą instalację, pstryknij zdjęcie i prześlij je na podany w regulaminie adres e-mail.

Regulamin konkursu:

1.W konkursie mogą brać udział uczniowie Zespołu Szkól nr 19 (kategoria Liceum)  oraz odwiedzający naszą szkołę gimnazjaliści (kategoria Gimnazjum)

2.Przedmiotem konkursu jest najbardziej interesujące zdjęcie instalacji artystycznych, znajdujących się na patio szkolnym.

3.Uczestnicy konkursu robią zdjęcia, wybierają najlepsze, wysyłają je w postaci załącznika na adres mailowy m.pajak.lo11@gmail.com, podając w treści maila imię i nazwisko oraz szkołę autora fotografii. Dodatkowo można podać tytuł zdjęcia.

Każdy mail powinien dodatkowo zawierać tekst oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzania konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

4.Termin nadsyłania prac 10 kwietnia 2014 r.

5.Najciekawsze prace w obu kategoriach zostaną nagrodzone. Nagrody zostaną ufundowane przez Dyrektora Szkoły.

6.Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem o terminie wręczenia nagród i dyplomów.